Wydarzenia 

 • Czy wiesz, że turystyka generuje dziesiątą część światowego PKB i daje zatrudnienie co dziesiątemu pracownikowi? Branża ta stale się rozwija i w przyszłości zapewni jeszcze większe zyski z tej działalności. Dlatego już dziś wybierz studia na kierunku BIZNES TURYSTYCZNY. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uruchamia nowatorskie studia dualne, prowadzone wspólnie z przedsiębiorcami. Czym są studia dualne? Jakie korzyści odniosą studenci? Z dr. Krzysztofem Szparą, Dziekanem Wydziału Medycznego WSIiZ rozmawia Szymon Taranda.
  Rekrutacja;Osiągnięcia Uczelni
 • Plany filmowe, perspektywa i ruch kamery, przygotowanie scenorysów, praca przed kamerą – między innymi z takimi tematami zmierzyli się uczestnicy warsztatów „Nakręć się na studia – warsztaty realizacji wideo”. Kurs dla maturzystów zorganizowała Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Rekrutacja;Uczelnia
 • Konrad Szocik, adiunkt w Zakładzie Filozofii i Kognitywistyki, w dniach 5-7 lipca 2018 roku przebywał na konferencji „Transhumanism, Posthumanism and Super-Naturalism” organizowanej na Uniwersytecie w Oksfordzie przez The Ian Ramsey Centre for Science and Religion.
  Aktualności naukowe
 • 1 lipca 2018 roku WSIiZ jako druga uczelnia w Polsce została przyjęta do grona członków Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Rzeszowska uczelnia będzie współpracować z IAB głównie w obszarze badań Internetu oraz rozwijania nowatorskich ścieżek kształcenia.
  Osiągnięcia Uczelni;Współpraca
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od kilku lat poddawana jest weryfikacji poprzez uznane rankingi i oceny prowadzone przez niezależnych ekspertów krajowych, jak i międzynarodowych. W Europie jednym z najbardziej popularnych rankingów jest U-Multirank, realizowany przy wsparciu Komisji Europejskiej. W Polsce najbardziej prestiżowy jest ranking magazynu Perspektywy. Uznaniem cieszy się również Ogólnopolski Program Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. We wszystkich WSIiZ jest jednym z krajowych liderów niepublicznych szkół wyższych. 
  Osiągnięcia Uczelni
 • Jak powstaje interesująca grafika? Na czym polega praca z tabletem graficznym? Jak stworzyć postać do gry? Między innymi na te pytania odpowiesz podczas warsztatów graficznych dla uczniów szkół średnich i maturzystów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 
  Rekrutacja
 • Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie (działające przy WSIiZ) po raz kolejny może pochwalić się stuprocentową zdawalnością matur swoich uczniów. To już drugi raz w ciągu trzech lat, kiedy matura dla licealistów ALO okazała się przysłowiową „bułką z masłem”. To milowy moment w kontekście tegorocznych obchodów 25-lecia istnienia szkoły.
  Uczelnia
 • Katedra Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza badaczy na panel akademicki w ramach Internet Beta 2018 – Beta Academics 2018
  Aktualności naukowe;Konferencje, Seminaria, Wykłady otwarte