Wydarzenia 

 • Copernicus Center Press to prestiżowe wydawnictwo, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W ostatnim czasie w jego ramach zostały wydane kolejne interesujące publikacje.
  Aktualności naukowe
 • Scenariusz, którego nie ma, aktorzy, którzy nie znają tekstu, publiczność, która nie wie, co się wydarzy – to wbrew pozorom gwarancja dobrej zabawy podczas IMPRO IMPRY w IQ Club.
  Kultura i rozrywka
 • Czy wierzysz, że „Karma wraca”? Jeśli tak, to koniecznie musisz wziąć udział w akcji na rzecz rzeszowskiego schroniska dla zwierząt „Kundelek”. Organizatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Studenci
 • Szukasz pracy? Chcesz zmienić obecną na lepszą? Przyjdź na Podkarpackie Targi Pracy! Kilkudziesięciu pracodawców będzie czekać właśnie na Ciebie – 13 lutego, Hala Podpromie w Rzeszowie!
  Studenci
 • W marcu 2018 startuje I edycja specjalności międzykierunkowej "Doskonalenie kompetencji menedżerskich KOMBI-Student". Specjalność przeznaczona jest dla studentów wszystkich kierunków studiów. Zapisy trwają do końca lutego br.
  Studenci
 • W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uroczyście wręczono stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2016/2017. Wyróżnienie to trzymało dwóch studentów WSIiZ.
  Osiągnięcia Studentów
 • Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza ósmą edycję konkursu pn.: „Junior Innowacji Podkarpacia 2018”. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych osób, w tym również studentów i absolwentów naszej Uczelni.
  Studenci
 • Grupa SOLVAY, będąca jednym z wiodących producentów wysokiej jakości polimerów, zaprosiła studenckie zespoły z całego świata do rywalizacji, w ramach której będą tworzyć modele przestrzenne drukując je w 3D. Wśród uczestników Additive Manufacturing Cup, znalazły się dwa zespoły reprezentujące Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ), które przy wsparciu drukarki 3D VSHAPER PRO powalczą o atrakcyjne nagrody.
  Studenci