Osiągnięcia Studentów i Absolwentów 

 

 • W międzynarodowym konkursie Monochrome Photography Awards, który zaliczany jest do najważniejszych konkursów fotografii czarno-białej na świecie, nagrody zdobyli podkarpaccy przedstawiciele tj. krośnianin Przemysław Niepokój-Hepnar oraz niżanin Marcin Walko, obydwaj studiują na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna WSIiZ w Rzeszowie. 
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Marcin Walko oraz Przemysław Niepokój-Hepnar zostali docenieni w międzynarodowym konkursie fotograficznym. MonoVisions Photography Awards uznawany jest za najważniejszy konkurs fotografii czarno białej na świecie. Organizowany przez wiodący magazyn fotograficzny MonoVisions - Black & White Magazine, mający swoją siedzibę w Londynie. To już kolejne w tym roku wyróżnienie dla tych uzdolnionych fotografów młodego pokolenia z województwa podkarpackiego.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • 2 czerwca 2017 roku odbyła się VII Ogólnopolska Konferencja Studentów Kosmetologii, której organizatorem była Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach. Uczestnicy konferencji wygłosili swoje referaty, w których zaprezentowali wyniki własnych badań, a także najnowsze doniesienia naukowe w zakresie dietetyki i kosmetologii. Wśród uczestników obecni byli studenci drugiego i trzeciego roku dietetyki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Discover Europe to największy ogólnoeuropejski konkurs fotografii studenckiej. W tym roku odbyła się jego czternasta edycja. Do konkursu zostało nadesłanych 3 tys. zdjęć z całej Europy. Jednym z laureatów edycji 2017 został Marcin Walko student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.  
  Sukcesy artystyczne;Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Tegoroczne wybory Miss Podkarpacia 2017, odbyły się w Grand Chotowa Hotel SPA & Resort, a o tytuł zmagało się kilkanaście najpiękniejszych mieszkanek regionu. Warto zaznaczyć, że obok sztuki prezentacji, ważnym elementem oceny kandydatek były odpowiedzi na nieszablonowe pytania. Ostatecznie najlepszą okazała się 24-letnia Natalia Barańska studentka WSIiZ i Miss WSIiZ 2016.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Absolwent WSIiZ Wojciech Szymański wspólnie z Magdaleną Tobiasz są autorami książki Content marketing, współczesny poradnik po marketingu treści. Publikacja, w której przybliżone są współczesne zagadnienia tzw. marketingu treści.
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • W tegorocznej edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce, laureatem w kategorii „studia licencjackie” został student kierunku „Informatyka” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Vadym Melnyk. W konkursie wzięli udział studenci reprezentujący kilkanaście krajów świata, z pięciu kontynentów. 
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów
 • Rzeszowska firma MobiTouch jako jedyna z Podkarpacia została nominowana do prestiżowego wyróżnienia Mobile Trends Awards – ogólnopolskiej nagrody przyznawanej corocznie za najlepsze rozwiązania mobilne. Spółka została wytypowana za aplikację przygotowaną dla Biura Podróży ITAKA i rywalizuje o pierwsze miejsce w kategorii m-commerce. Zwycięzców wyłoni kapituła konkursowa, pomóc mogą również głosy Internautów. 
  Osiągnięcia Studentów i Absolwentów