Studenci 

 

 • Wydział Medyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania rusza z nową specjalnością międzykierunkową „Żywienie i rehabilitacja w sporcie”. Specjalność dedykowana jest studentom i absolwentom kierunków Dietetyka, Fizjoterapia, Zdrowie publiczne oraz Turystyka i rekreacja.
  Studenci, Oferta edukacyjna
 • Dział Współpracy z Zagranicą serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych rocznymi studiami licencjackimi lub magisterskimi w Wielkiej Brytanii na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Double Degree”.
  Studenci, Oferta edukacyjna
 • Konkurs Miss WSIiZ to ważne wydarzenie w rzeszowskim kalendarzu uczelnianych imprez. Organizowany cyklicznie przez Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, z roku na rok zyskuje coraz większe grono zwolenników.
  Studenci
 • W semestrze letnim 2017/2018 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania ponownie organizuje akcję „Wykłady dla osób chętnych”. Oprócz zajęć w ramach swojego planu studiów, możesz bezpłatnie skorzystać z możliwości uczęszczania w wybranych spośród 54 wykładów na zasadzie wolnego słuchacza, czyli bez konieczności rejestrowania obecności czy zdawania egzaminu.
  Studenci
 • Czy wierzysz, że „Karma wraca”? Jeśli tak, to koniecznie musisz wziąć udział w akcji na rzecz rzeszowskiego schroniska dla zwierząt „Kundelek”. Organizatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Studenci
 • Szukasz pracy? Chcesz zmienić obecną na lepszą? Przyjdź na Podkarpackie Targi Pracy! Kilkudziesięciu pracodawców będzie czekać właśnie na Ciebie – 13 lutego, Hala Podpromie w Rzeszowie!
  Studenci
 • W marcu 2018 startuje I edycja specjalności międzykierunkowej "Doskonalenie kompetencji menedżerskich KOMBI-Student". Specjalność przeznaczona jest dla studentów wszystkich kierunków studiów. Zapisy trwają do końca lutego br.
  Studenci
 • Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza ósmą edycję konkursu pn.: „Junior Innowacji Podkarpacia 2018”. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych osób, w tym również studentów i absolwentów naszej Uczelni.
  Studenci