Wydarzenia 

 • Rada Kół Naukowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie ma przyjemność zaprosić na jubileuszową edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”. Konferencja odbędzie się 18 maja 2018 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej. 
  Aktualności naukowe
 • Oddział Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie organizuje czwartą edycję "Podkarpackich Dni Biznesu", które zaplanowane zostały w dniach 20-23 marca 2018 roku. Podobnie jak przy poprzednich edycjach partnerem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
  Wykłady otwarte, konferencje, seminaria
 • Dr Andrew Schumann z Katedry Nauk Społecznych WSIiZ został zaproszony do wygłoszenia wykładu podczas seminarium metodologicznego Instytutu Filozofii Rosyjskiej Akademii Nauk i Uniwersytetu RUDN w Moskwie nt. „Problemy tłumaczenia i interpretacji tekstów filozoficznych”.
  Aktualności naukowe
 • Wydział Medyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania rusza z nową specjalnością międzykierunkową „Żywienie i rehabilitacja w sporcie”. Specjalność dedykowana jest studentom i absolwentom kierunków Dietetyka, Fizjoterapia, Zdrowie publiczne oraz Turystyka i rekreacja.
  Studenci, Oferta edukacyjna
 • Szkoda życia na pracę, której nie lubisz. Odkryj tysiące możliwości - już 13 marca na Absolvent Talent Days - największych targach pracy, praktyk i staży, które odbędą się na Uniwersytecie Rzeszowskim. Porozmawiaj z najlepszymi z 75 pracodawców i wybieraj spośród 750 ofert. Załap się na bezpłatne warsztaty i szkolenia. Ciesz się życiem w pracy i po pracy.
 • W ostatni poniedziałek Senat Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera podjął decyzję, iż jej nowym rektorem będzie prof. WSIiZ dr hab. Anna Siewierska-Chmaj. Nowa Pani Rektor nie zrezygnuje jednak z pracy na rzecz rzeszowskiej WSIiZ.
  Aktualności naukowe
 • W dniach 7-8 marca 2018 roku w godzinach 16:00-21:00 na terenie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się druga edycja Festiwalu BOSS organizowana przez Studenckie Forum Business Centre Club. Ten ogólnopolski projekt obywa się w wielu miastach w całej Polsce, a regionem inaugurującym jest stolica Podkarpacia, miejscem zaś siedziba rzeszowskiej WSIiZ.
  Współpraca
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od początku funkcjonowania - poza jakością studiowana - stawia mocno na działalność badawczą i naukową. Okresowe podsumowanie najważniejszych osiągnięć na tym polu będzie teraz prezentowanew specjalnym newsletterze naukowym. 
  Aktualności naukowe